Нардепів Рабіновича і Васильківського хочуть позбавити мандатів

Раніше, за неофіційною інформацією, обох позбавили українського громадянства
Нардепів Рабіновича і Васильківського хочуть позбавити мандатів
Вадим Рабінович / Фото: zagittya.com.ua
28 Жовтня 2022, 18:33
читать на русском

Голова Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Сергій Кальченко зареєстрував у парламенті два проєкти постанов про дострокове припинення повноважень народних депутатів Вадима Рабіновича та Ігоря Васильковського у зв‘язку з припиненням громадянства України.

Відповідні проєкти зареєстровані під номерами 8161 та 8160.

Народного депутата Вадима Рабіновича було обрано в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

Водночас Ігоря Васильковського обрано в одномандатному виборчому окрузі №139 (Одеська область) від політичної партії "Слуга народу".

Нагадаємо, у липні цього року ЗМІ опублікували скан нібито ще непідписаного Указу Президента про припинення громадянства Рабіновича, Васильковського та ще низки осіб, серед яких, зокрема олігарх Ігор Коломойський та голова Штабу оборони Дніпра, бізнесмен Геннадій Корбан. Офіційно ця інформація не підтверджувалась.

Нагадаємо, 23 жовтня Служба безпеки України затримала екснардепа - регіонала, президента компанії "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва. Чоловіка підозрюють у колабораціонізмі й пособництві Росії. Він постачав двигуни та інші запчастини до російських ударних вертольотів. Тим самим фактично підтримував ворога та допомагав йому обстрілювати українські міста та села. При цьому він виправдовував напад Росії та висловлював надію, що Путін не зупинить наступ своїх військ. Також з`ясувалося, що Богуслаєв має російський паспорт.

1