Окупанти відмовляються йти на війну в Україну та мріють про ротацію (відео)

Ціла військова частина РФ побоялась їхати в Україну
Окупанти відмовляються йти на війну в Україну та мріють про ротацію (відео)
Російські військові, окупанти / Фото: Getty Images
27 Квітня 2022, 17:38
читать на русском

Все більше російських військових починають бунтувати і відмовляються йти на війну в Україну. Особливо це стосується тих окупантів, яких відправили на перегрупування після того, як їхні підрозділи зазнали нищівної поразки від ЗСУ.

Про це йдеться у нових телефонних розмовах загарбників, перехоплених СБУ.

"Нас 22 вывели, и наша часть не захотела обратно возвращаться, понял? Типа отказники, понял?" – розповідає один окупант іншому.

За його словами, після доукомплектації в рф повертатися на війну в Україну відмовилася ціла військова частина. Тож єдине бажання його товариша, який стоїть під Ізюмом, – дочекатися повернення до місця дислокації і залишитися там.

"У нас (у полку – прим.) было 60 танков, осталось 10, раз*бали нас... Половина - в плену, половина 200-ые и 300-ые. Когда выводить будут – тоже не поймёшь... Говорили 24-го – них*я, уже сказали 26-го – такая же х*йня, и последняя дата, скорее всего, – это 6 мая".

Нагадаємо, що росіяни продовжують грубо порушувати міжнародні правила поводження з військовополоненими. Катування українських чоловіків і жінок поставлено на потік і триває навіть на території рф, куди їх вивозять для "вибивання інформації".

Читайте також