Пільговий проїзд у Києві: що буде з учнівськими картками

Проїзд у комунальному транспорті для школярів буде безплатним
Важливо
Пільговий проїзд у Києві: що буде з учнівськими картками
Учнівський проїзний квиток у Києві Фото: kyivcity.gov.ua
18 Січня 2022, 13:42
читать на русском

Пільговий проїзд у громадському транспорті Києва для учнів залишиться безплатним, якщо діти матимуть електронну картку учня.

Про це повідомив заступник столичного мера Валентин Мондриївський, передає КМДА.

Для безплатного проїзду школярам потрібно оформити електронну картку учня для дитини до 1 березня 2022 року.

Ті, хто досі не оформили для своїх дітей картку учня, мають усвідомити, що чинне законодавство не дає змоги іншим чином надавати можливість безплатного проїзду школярам. І в такому випадку батькам доведеться за них платити у громадському транспорті, – зазначив Мондриївський.

Він каже, що електронна картка учня дасть змогу оптимізувати контроль за витратами з міського бюджету на транспорт школярами та "стане сучасним носієм корисних функцій – як для школярів, так і для їхніх батьків".

Завдяки електронній картці учня ми зі стовідсотковою точністю можемо оплачувати транспортну послугу, яку надаємо коштом міського бюджету учням. Надалі ми будемо використовувати нові сервіси як додатковий функціонал для карток, що зробить їх ефективним та сучасним інструментом для освітянської сфери, зокрема, для оплати харчування або контролю батьками за оцінками дітей, – зазначив Мондриївський.

Він також зазначив, що два роки поспіль у столиці відтерміновували введення електронної картки учня саме через неактивну участь батьків у цьому процесі, але сучасні умови вимагають раціонального ставлення до столичного бюджету, і часу на експерименти більше немає. Остаточний перехід на новий застосунок має відбутись уже в березні, і це обґрунтована позиція міської влади.

Нагадаємо, у Києві від 14 липня 2021 року паперові квитки для проїзду у громадському транспорті остаточно вийшли з обігу.

Читайте у нашому матеріаліЯк оплатити проїзд у Києві: де купити QR-квиток та поповнити транспортну карту (мапа)

Читайте також

1