Протистояння на кордоні: мігранти кидали каміння, а поляки - світлошумові гранати (відео)

Біженці намагалися зламати паркан
Важливо
Протистояння на кордоні: мігранти кидали каміння, а поляки - світлошумові гранати (відео)
Ситуація на кордоні Польщі та Білорусі Фото: https://t.me/sputnikby/16195
16 Листопада 2021, 15:29
читать на русском

На білорусько-польському кордоні біженці закидали камінням поляк та намагалися зламати паркан. Своєю чергою польські силовики використали водомети, сльозогінний газ та світлошумові гранати.

Про це повідомили в PavlovskyNews у Telegram.

На білорусько-польському кордоні розпочалося серйозне протистояння між мігрантами та польськими силовиками, - йшлося в повідомленні.

У Міноборони Польщі заявили, що польські служби відбивають атаку.

Нагадаємо, за останні кілька місяців прикордонники відзначають посилення міграційного тиску на польсько-білоруську ділянку державного кордону. Від 1 серпня цього року прикордонники вже зафіксували понад 30 тисяч спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону. 8 листопада ситуація на кордоні загострилася, коли до території Польщі підійшли кілька сотень мігрантів з дітьми та почали штурмувати огородження з колючим дротом.

В МВС України заявили, що наразі спостерігається збільшення потоків мігрантів на прикордонних регіонах України та вважають, що цим самим сусідні країни намагаються влаштувати міграційну кризу в нашій країні.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що 11 листопада Україна відправила на кордон з Білоруссю додатково 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських.

11 листопада на польсько-білоруському кордоні, де біженці намагалися пробратися до країн ЄС, розмістили білоруських силовиків зі зброєю в руках.

14 листопада близько 50 мігрантів прорвалися на територію Польщі через кордон із Білоруссю.

Читайте також