росія хоче розділити Україну за корейським сценарієм - Данілов

Також він вважає, що росіяни прагнуть захопити Бахмут до 24 лютого
Головне
росія хоче розділити Україну за корейським сценарієм - Данілов
подпись Олексій Данілов (фото: Facebook)
16 Лютого 2023, 14:14
читать на русском

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов вважає, що після провалу плану з повного захоплення України Росія перейшла до альтернативного варіанту та хоче розділити Україну за принципом Північної та Південної Кореї.

Про це він сказав у інтерв`ю виданню ВВС.

"У Росії зараз стоїть завдання зробити так званий корейський варіант, - вважає Данілов. - Вони вже в Кремлі зрозуміли, що повністю захопити нашу країну вони не можуть, і вони зараз будуть робити план "Б", коли будуть робити так звану "другу Україну". Цей план божевільний приніс туди Медведчук. Медведчук вважає, що він фахова людина по Україні, але він таким не є, він просто зрадник".

Український політик та кум Володимира Путіна Віктор Медведчук, якого в Україні звинувачують в державній зраді, опинився під арештом невдовзі після російського вторгнення. У вересні його та ще 55 російських військових обміняли на українських військовополонених.

Довгий час про долю Медведчука в Росії нічого не було відомо, але в січні цього року він опублікував політичну статтю в російській газеті "Известия", в якій звинуватив Захід та українську владу в розв'язанні війни з Росією. Також він багато разів підкреслив, що "південний схід" України - певна окрема структура в складі України, яка начебто завжди економічно, культурно та політично тяжіла до Росії.

"Всередині самої України з 1991-го існували дві країни — антиРосія та Україна як ще одна Росія. Одна без Росії себе не мислить, інша не мислить себе з Росією", - писав Медведчук.

Данілов вважає, що Медведчук та окремі проросійські політики та експерти в Україні будуть "давати пропозицію про створення двох країн". Він не назвав конкретних прізвищ, але натякнув, що йдеться про чинних депутатів фракції "Опозиційна платформа За життя".

Мета ж Росії, на його думку, найближчим часом зробити все, щоб повністю окупувати Донецьку та Луганську область разом з сухопутним коридором до Криму, а тоді реалізувати цю ідею розділу України.

"В цьому беруть участь представники, які займались обслуговуванням Януковича, представники депутатського корпусу ОПЗЖ в Раді, політтехнологи, які їх обслуговували, які живуть в нашій країні", - каже Данілов.

Він додав, що ідеєю двох країн займаються також люди, які готували Будапештський меморандум 1994 року.

"Вони їх підняли, струсили з них труху. Люди Януковича займаються цим питанням теж. Саме ті, хто за кулісами і смикає за нитки", - додав Данілов.

Нагадаємо, днями Віктор Медведчук виступив в ефірі білоруського телеканалу. В інтерв'ю пропагандистам він заявив, що в Україні "править неонацизм", а українців "залякали та погрожують репресіями".

Читайте також

1