Розраховуйте на себе: Милованов вважає, що пенсій від держави не буде

Ексміністр вважає, що українці самі мають накопичувати гроші
Розраховуйте на себе: Милованов вважає, що пенсій від держави не буде
Пенсіонер отримує пенсію (Фото: UA.NEWS)
9 Вересня 2021, 12:15
читать на русском

Ексміністр економіки, радник глави Офісу президента Тимофій Милованов розповів, чи варто очікувати українцям пенсій від держави.

В етері на телеканалі "Україна 24" політик заявив, що громадяни мають самі дбати про свою старість і накопичувати гроші, не розраховуючи на пенсію від держави.

Людина, яка не хоче себе обманювати, за ці 30 років зрозуміла, що треба розраховувати на себе. Так само держава Україна має розраховувати на себе... Тому кожна людина має розраховувати на себе і відкладати і зберігати хоч 3-5%, - заявив він.

Милованов каже, що люди мусять бути "відповідальними" та, якщо є така можливість, "накопичувати і розраховувати на себе".

Ви, політики, говорите: ні, не накопичуйте, хай держава забезпечить. І в цьому є ваша безвідповідальність, - додав він.

Нагадаємо, у червні Кабінет міністрів України затвердив створення робочої групи з питань запровадження обов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення та розвитку недержавного пенсійного забезпечення.

Детальніше про особливості пенсійної реформи в Україні читайте в матеріалі Парламент.UA: Жінки працюватимуть до 60 років: чи врятує це Пенсійний фонд від банкрутства.

Читайте також

1