Степанов повідомив, скільки українців мали побічні ефекти після вакцинації

На 231 тисячу вакцинованих зафіксовано 732 побічні реакції
Степанов повідомив, скільки українців мали побічні ефекти після вакцинації
Фото: Polina Tankilevitch з Pexels

Після щеплення проти коронавірусу побічні реакції спостерігалися у 732 вакцинованих українців.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час засідання Кабінету міністрів України.

На сьогодні в країні вакциновано 231 тисяча 566 осіб. За останню добу 18 тисяч 668 осіб. На цю 231 тисячу вакцинованих у нас 732 побічні реакції, - сказав міністр.

Читайте також

Під час засідання уряду Степанов нагадав, що в Україні працює 168 мобільних бригад з вакцинації та відкрито 771 пункт щеплення.


Контекст. Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Також, в Україну прибуло 215 тис. доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Від 19 березня Україна перейшла до другого етапу вакцинації, в межах якого вакцинують людей з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і тих, хто надає медичні послуги.

Читайте у нашому матеріалі про те, якими способами можна записатися в чергу на вакцинацію від Covid-19 і що робити, аби легко перенести щеплення: Вакцинація в Україні: як записатися та зробити щеплення