У ДБР прокоментували рішення Печерського суду щодо Порошенка

Рішення суду може оскаржити сторона обвинувачення
Головне
У ДБР прокоментували рішення Печерського суду щодо Порошенка
Петро Порошенко. Фото: facebook.com/petroporoshenko
19 Січня 2022, 17:26
читать на русском

У Державному бюро розслідувань прокоментувати обрання забіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання п'ятому президенту України Петру Порошенку.​

Про це повідомила пресслужба ДБР, наголосивши, що в ухвалі щодо обрання запобіжного заходу слідчим суддею констатовано законність та обґрунтованість підозри Порошенку П.О. в інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях.

Крім того, на підозрюваного Порошенка судом покладено наступні обов’язки:

  • прибуття за кожною вимогою до органу досудового розслідування, прокурора, слідчого судді, суду;
  • не відлучатися з міста Києва ти Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду;
  • повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та/або роботи;
  • здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

У ДБР зазначили, що рішення суду щодо обрання запобіжного заходу лідеру "Європейської солідарності" є таким, що не забезпечить належної поведінки підозрюваного Петра Порошенка, а тому у сторони обвинувачення є всі підстави для його апеляційного оскарження.

Нагадаємо, у Печерському суді 17 січня тривало засідання із обрання запобіжного заходу Петру Порошенку, проте рішення судді так і не ухвалили. Засідання перенесли на 14 годину 19 січня.

20 грудня 2021 року​ Петру Порошенку повідомлено про підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій. Йдеться про організацію злочинної схеми постачання вугілля із тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям "ЛНР" та "ДНР" групою громадян України на загальну суму близько 1,5 млрд гривень.

6 січня Печерський райсуд м. Києва арештував майно та активи п'ятого президента, народного депутата Петра Порошенка, якого підозрюють у державній зраді та сприянні тероризму.

Читайте також наш матеріалДержавний зрадник? Що закидають Порошенку та чи сяде він за ґрати.

Читайте також

1