У Києві роботодавців штрафуватимуть за порушення карантинних обмежень в офісах

У разі виявлення таких порушень - будуть направляти правоохоронців
У Києві роботодавців штрафуватимуть за порушення карантинних обмежень в офісах
Коронавірус, карантин, люди у захисних масках (фото: УНІАН)

У Києві роботодавців попередили про штрафи за порушення карантинних обмежень в офісах. Попри локдаун більшість офісів продовжили працювати у звичайному режимі.

Про це повідомив голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан в етері телеканалу "Україна 24".

За його словами, минулого тижня у столиці перевірили роботу організованих колективів, як державних, так і приватних. Як виявилося, у більшості офісів порушуються карантинні обмеження.

На жаль, 85% колективів працювали в повному обсязі, в приміщеннях не дотримуються дистанції, режиму носіння масок. Тому ми будемо штрафувати таких роботодавців мінімум на 34 тисячі гривень, - зазначив він.

Читайте також

Рубан наголосив, що у разі виявлення таких порушень будуть направляти правоохоронців.


Контекст. У зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу Київ із понеділка, 5 квітня, запровадить більш суворі обмеження.

Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів, тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури; будуть зачинені усі заклади освіти та заборонені планові госпіталізації в лікарнях.

У Києві під час жорсткого карантину торговельні заклади повинні будуть надавати пріоритет в обслуговуванні пенсіонерів щоденно від 10 до 12 години ранку.