Україна не братиме участі у засіданнях ТКГ в Мінську

На думку української делегації, Білорусь перебуває під впливом Росії
Головне
Україна не братиме участі у засіданнях ТКГ в Мінську
Олексій Резніков (фото: УНІАН)

Україна більше не братиме участі в засіданнях тристоронньої контактної групи в Мінську через те, що Білорусь перебуває під впливом Росії.

Про це заявив віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков в ефірі ICTV.

Білорусь поки що перебуває під впливом Росії - у нас немає довіри до цієї території. Сьогодні ви бачите, що там домінує певна думка проросійського спрямування і антиукраїнського характеру. Ми це беремо до уваги, - сказав Резніков (досьє Олексія Резнікова).

За його словами, після послаблення карантинних обмежень доведеться шукати нову країну і нове місто для переговорів учасників ТКГ оффлайн.


Контекст. Представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш розповів, що Україна зможе повернути окуповані території Донбасу лише дипломатичним шляхом.

Голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає, що перспектив щодо просування в переговорному процесі з Росією про врегулювання ситуації на Донбасі немає.

31 березня відбулося загальне засідання ТКГ на рівні глав делегацій, під час якого Росія відхилила пропозиції України та ОБСЄ про встановлення перемир`я на Донбасі з 1 квітня.

Читайте також наш матеріал: Чи чекає на Україну повномасштабна війна з Росією

1