Укрпошта випустила конверт із зображенням Лесі Українки у стилі поп-арт

На конверті також зображені найвідоміші рядки з віршів поетеси
Укрпошта випустила конверт із зображенням Лесі Українки у стилі поп-арт
Конверт і власна марка із зображенням Лесі Українки Фото: Мінінфраструктури

Сьогодні, 25 лютого, до 150-річчя від дня народження Лесі Українки Укрпошта випустила ексклюзивний художній немаркований конверт і власну марку з її зображенням.

Як повідомило Міністерство інфраструктури, національний поштовий оператор створив та випустив новий ексклюзивний конверт із зображенням української поетеси.

Портрет Лесі Українки зроблений у патріотичних блакитно-жовтих кольорах та сучасній техніці постеризація, що нагадує поп-арт і роботи Енді Воргола. Автор малюнку поєднав традиційні патріотичні мотиви та сучасне мистецтво, - розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

На конверті також зображені найвідоміші рядки з віршів поетеси.

Читайте також

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський зазначив, що автором концепту конверту і штемпелів спецпогашення став художник Володимир Таран.

За повідомленням Укрпошти, одночасно з випуском конверту 25 лютого у місцях, де народилася та жила поетеса, відбудуться спеціальні погашення – у м. Новоград-Волинський Житомирської області, с. Колодяжне Волинської області, м. Гадяч Полтавської області та у м. Києві. Для цього виготовлено 4 поштові штемпелі, 2 з яких прикрашено написом "Леся з нами :)", а на 2-х інших розміщено цитату із "Лісової пісні": "Ні, я жива, я вічно буду жити".

Тираж конверта – 50 тисяч примірників.

Читайте також наш матеріалЛесі Українці 150: як вшановують видатну українку на батьківщині і в світі

1