Уряд обмежив граничний розмір абонплати для споживачів компослуг

Пільга буде доступною для споживачів, які уклали індивідуальні договори
Головне
Уряд обмежив граничний розмір абонплати для споживачів компослуг
Квитанції за комунальні послуги (фото: УНІАН)
1 Вересня 2021, 19:32
читать на русском

Для споживачів комунальних послуг, у разі укладення індивідуальних договорів, встановлено обмеження розміру плати за абонентське обслуговування.

Відповідну постанову схвалив Кабінет міністрів України під час засідання 1 вересня, - повідомляється на сайті уряду.

Прийнята постанова дозволить забезпечити практичну реалізацію закону України "Про житлово-комунальні послуги". Тобто, у разі укладення з виконавцями комунальних послуг індивідуальних договорів, споживачі вноситимуть плату за абонентське обслуговування у розмірі, що не перевищуватиме граничного розміру, встановленого урядом, – прокоментувала рішення уряду  заступниця міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Згідно з внесеними змінами:

  • встановлюється граничний розмір плати за абонентське обслуговування виходячи з тієї структури витрат, що передбачені законом України "Про житлово-комунальні послуги" з 01.05.2021;
  • уточнюються окремі аспекти застосування граничного розміру плати за абонентське обслуговування виконавцями послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами за індивідуальними договорами.

Нагадаємо, у вересні закінчується процедура автоматичного перерахування і призначення субсидій українцям за новими правилами. Більше - у нашому матеріалі: Субсидії не для всіх: що змінив Кабмін і чи будуть спроможні українці сплатити комуналку

Читайте також

1