Вчиняли військові злочини на Київщині: поліція встановила понад п'ять тисяч орків

Поліції відомі імена, прізвища, посади та навіть члени їхніх сімей і місця проживання на території РФ
Вчиняли військові злочини на Київщині: поліція встановила понад п'ять тисяч орків
Російські солдати Фото: Getty Images
15 Вересня 2022, 07:13
читать на русском

Правоохоронці встановили понад п'ять тисяч російських військових, які вчиняли воєнні злочини на території Київської області.

Про це повідомили в поліції Київської області в Facebook.

Хочу вам сказати, що лише поліцією Київської області уже встановлено більше як 5 тисяч солдатів армії РФ, які були тут і причетні до того, що відбувалося на нашій території, тобто, до порушення наших суверенних кордонів, і злочинів відносно українців, - сказав начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Він зазначив, що поліції відомі імена, прізвища, посади орків. Також по деяких військових були встановлені навіть члени їхніх сімей і місця їхнього проживання на території Росії. Проте деякі з цих військових загинули після того, як їх перекинули на інші ділянки фронту.

Хочу сказати, що ми працювали, зокрема, і у плані оперативно-технічної фіксації всієї цієї інформації, - і ми, і СБУ. Ви чули певні перехоплення; ми під час зустрічі людей з евакуації, які прибували, старалися максимально швидко встановити всі ті телефони, які забрали окупанти. І далі ми їх вже фіксували після 31 березня – у квітні уже на сході нашої країни, -пояснив він.

Нєбитов додав, що більшість із кримінальних проваджень уже розслідують слідчі СБУ, але деякі - Нацполіція.

Нагадаємо, до суду відправлено обвинувальний акт стосовно російського генерал-полковника, який керував військовою операцією під час спроби захоплення території Київської області.

Читайте також

1