Задушив, а потім підпалив брата: на Сумщині засудили чоловіка

Про свій вчинок вбивця шкодує
Задушив, а потім підпалив брата: на Сумщині засудили чоловіка
Арешт Фото: Kindel Media з Pexels
12 Серпня 2022, 22:11
читать на русском

У Сумській області засудили до 10 років та шести місяців позбавлення волі 34-річного чоловіка, який під час конфлікту задушив, підпалив та намагався закопати 37-річного брата.

Про це повідомили в прокуратурі Сумської області.

У приватному будинку між 37-річним чоловіком та його 34-річним братом виник конфлікт, під час якого молодший задушив старшого. Після чого він облив бездиханне тіло горючою речовиною, підпалив та почав копати яму, аби приховати сліди свого злочину. Завершити задумане йому не вдалося, оскільки в той час додому повернулася їхня мати, яка й викликала поліцію, - йшлося в повідомленні.

Зазначили, що в суді зловмисник заявив, що в них з братом були неприязні стосунки через розподіл майна. Зокрема, брат не хотів впускати його в будинок, почав виштовхувати, бити його, тому, захищаючись, він задушив брата. За словами вбивці, закопати тіло йому підказав голос зверху. Про свій вчинок він шкодує.

За вироком Конотопського міськрайонного суду 10 серпня 2022 року обвинуваченого визнано винним в умисному вбивстві та засуджено до 10 років 6 місяців позбавлення волі (ч. 1 ст. 115 КК України), - додали в повідомленні.

Нагадаємо, в Тернопільській області Лановецький райсуд судив 36-річного чоловіка, який вбив батька та брата, до 12 років тюрми.

Читайте також

1