Зеленський хоче, аби у церквах людям розповідали про вакцинацію проти ковіду

Глави церков подякували за щеплення священнослужителів
Зеленський хоче, аби у церквах людям розповідали про вакцинацію проти ковіду
Зустріч Зеленського із представниками церков Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками українських церков.

Як повідомляє пресслужба глави держави, Зеленський поспілкувався з предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм, предстоятелем Української православної церкви Онуфрієм та главою Української греко-католицької церкви Святославом Шевчуком щодо святкування Великодня в умовах карантинних обмежень.

Президент подякував очільникам церков за допомогу під час першої хвилі пандемії коронавірусу торік, коли вони інформували вірян про те, що важливо берегти себе та своїх близьких. Зеленський також звернувся з проханням розповісти вірянам про важливість вакцинації від COVID-19, адже це – єдиний шлях до подолання пандемії.

Тому для нас також важливо, щоб люди, які приходять до ваших церков по допомогу, чули про важливість вакцинації, – зазначив він.

Зустріч Зеленського із представниками церков Фото: Офіс президента

Читайте також

Предстоятелі церков запевнили, що питання святкування Великодня в умовах пандемії коронавірусу перебуває в центрі уваги і  вони намагаються максимально зробити все, щоб богослужіння були доступні онлайн, як це було минулого року. Також - щоб люди зберігали дистанцію та надягали захисні маски.

Крім того, на зустрічі президенту повідомили, що Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій дійшла спільної позиції щодо вакцинації. Вона полягає в тому, що немає релігійних причин не проводити щеплення, а вакцинація має бути безпечною, доступною й добровільною.

Глави церков висловили подяку державі за включення священнослужителів разом із соціальними працівниками до другої хвилі вакцинації.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я вирішило щеплювати священнослужителів на другому етапі вакцинації проти коронавірусу.

Читайте також наш матеріал: Великдень в Україні: що дозволила церква та влада під час локдаунів та COVID-19

1