Зеленський перевів главу СБУ Прикарпаття до Києва

На його місце вже призначили нового силовика
Важливо
Зеленський перевів главу СБУ Прикарпаття до Києва
Володимир Зеленського Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський вирішив звільнити Сергія Заяця з посади голови управління Служби безпеки України (СБУ) в Івано-Франківській області та одразу призначив його головою управління СБУ в Києві.

Крім того, він призначив нового голову управління СБУ в Івано-Франківській області.

Ці укази опубліковані на сайті Офісу президента.

Президент (досьє Зеленського) звільнив Олега Головаша з посади голови управління СБУ в Києві та Київській області. На його місце прийшов Сергій Заяць.

Призначити Заяця Сергія Сергійовича начальником Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області, - йдеться в указі.

Читайте також

Раніше Заяць був головою управління СБУ в Івано-Франківській області. На це місце Зеленський призначив Віктор Назарук.

Призначити Назарука Віктора Вікторовича начальником Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області, - йдеться в ще одному указі глави держави.

Як відомо, Сергій Заяць народився 4 лютого 1973 року в Кіровоградській області. Має вищу освіту за спеціальністю економіка підприємства.

Працює у Службі безпеки України від 1998 року. Пройшов усі щаблі військової служби - від оперуповноваженого в регіональному Управлінні до керівних посад за напрямками боротьби з корупцією та контррозвідувального захисту економіки держави.

Військове звання полковник присвоєне у січні 2014 року.

Нагадаємо, раніше Зеленський призначив Валерія Жалдака тимчасовим виконувачем обов’язків голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.