Зеленський подякував Євросоюзу за "жест допомоги"

Глава держави відреагував на надання кредитів Україні
Зеленський подякував Євросоюзу за "жест допомоги"
Володимир Зеленський (фото: пресслужба Офісу президента)

Президент України Володимир Зеленський привітав рішення Європейського Союзу про виплату Україні першого траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро.

Цей жест допомоги є черговим проявом солідарності європейських партнерів з Україною та підтримки наших зусиль щодо подальшого впровадження реформ, - зазначив глава держави.

Як повідомляється на сайті президента (досьє Зеленського), Зеленський подякував за кредити особисто президенту Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн та виконавчому віцепрезиденту Валдісу Домбровскісу "за їхній особливий внесок та підтримку нашої країни у складний час".

Читайте також

Президент також запевнив, що влада налаштована продовжувати реформи з метою впровадження європейських стандартів у всі сфери життя, зміцнення економіки та покращення добробуту українців.

Нагадаємо, 9 грудня Україна отримала 600 млн євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу.

Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування видатків державного бюджету, що "сприятиме підтриманню фінансової стабільності в Україні".

Також стало відомо, що Україна отримає 640 млн євро від Європейського інвестиційного банку для соціально-економічного розвитку східних областей, розвиток міського транспорту й модернізацію транспортної інфраструктури.

1