Президент звільнив голову Хмельницької обласної держадміністрації

Тимчасово виконувати обов'язки очільника ОДА буде Примуш Роман
Президент звільнив голову Хмельницької обласної держадміністрації
Володимир Зеленський Фото: Офіс президента
24 Листопада 2020, 13:29
читать на русском

Президент України Володимир Зеленський звільнив очільника Хмельницької обласної державної адміністрації.

Про це йдеться у відповідному указі президента.

Зазначається, що указом президента України №510/2020 звільнено Габінета Дмитра Анатолійовича з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.

Так, указом №511/2020 Зеленський (досьє Володимира Зеленського) призначив Примуша Романа Борисовича тимчасово виконувати обов'язки голови Хмельницької ОДА.

Читайте також

Нагадаємо, що 4 листопада президент Володимир Зеленський своїм указом звільнив Сергія Трофімова з посади першого заступника голови Офісу президента України й тут же призначив його своїм позаштатним радником.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Трофімова можуть звільнити через незадовільну роботу ОПУ з головами обласних держадміністрацій і провал партії "Слуга народу" на місцевих виборах.

5 листопада 2020 року президент України Володимир Зеленський звільнив голів трьох обласних державних адміністрацій. В Івано-Франківській області звільнили Федоріва Віталія з посади голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, у Сумській - Грищенка Романа, а в Одеській - Куцого Максима.

23 листопада Зеленський призначив нового очільника Сумської обласної державної адміністрації. Ним став Василь Хома.

1