Зеленський звільнив голову Миколаївської обласної держадміністрації

Посаду обіймав з вересня 2019 року
Зеленський звільнив голову Миколаївської обласної держадміністрації
Владимир Зеленский / Facebook
17 Листопада, 16:12
читать на русском

Президент України Володимир Зеленський звільнив голову Миколаївської обласної державної адміністрації.

Про це йдеться у відповідному указі від 17 листопада, розміщеному на сайті президента України.

Так, указом президента України №502/2020 звільнено Стадніка Олександра Васильовича з посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.

Нагадаємо, що 4 листопада президент Володимир Зеленський (досьє Володимира Зеленського) своїм указом звільнив Сергія Трофімова з посади першого заступника голови Офісу президента України й тут же призначив його своїм позаштатним радником.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Трофімова можуть звільнити через незадовільну роботу ОПУ з головами обласних держадміністрацій і провал партії "Слуга народу" на місцевих виборах.

5 листопада 2020 року президент України Володимир Зеленський звільнив голів трьох обласних державних адміністрацій. В Івано-Франківській області звільнили Федоріва Віталія з посади голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, у Сумській - Грищенка Романа, а в Одеській - Куцого Максима.

9 листопада Зеленський призначив тимчасово виконуючих обов'язки голів Одеської, Івано-Франківської та Сумської обласних держадміністрацій.

Також Зеленський призначив 21 суддю у місцевих загальних судах.