Монастирський Денис

Монастирський Денис

Міністр внутрішніх справ України

Всі новини

Монастирський Денис - український юрист, помічник-консультант Антона Геращенка, народний депутат Верховної Ради IX скликання від партії “Слуга народу”, людина Арсена Авакова, міністр внутрішніх справ України.

Денис Монастирський (Фото: Слуга народу)

Місце народження

Денис Монастирський народився 12 червня 1980 року у Хмельницькому.

Освіта

  • Спершу Денис закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права.
  • Денис з 2002 до 2006 року навчався в Інституті держави й права ім. Корецького НАН Національної академії наук України у Києві.
  • Кандидат юридичних наук, Монастирський автор і співавтор 25 наукових публікацій, трьох навчальних посібників.

Родина

  • Денис одружений з Монастирською Жанною, яка працює головним спеціалістом юридичного відділу Управління правового забезпечення Державного бюро розслідувань.
  • Подружжя виховує двох синів.

Денис Монастирський (фото: фейсбук)

Кар’єра

У 2002 році Денис Монастинрський став помічником-консультантом народного депутата Віталія Олуйка від фракції "Народної партії".

Після завершення інституту Денис Монастирський викладав у Альмі Матері, де займався питаннями законотворчості й наукових експертиз - очолював цей відділ.

Також, з 2006 року Денис член Правління Подільського молодіжного об'єднання “У майбутнє через культуру”, також був членом конкурсної комісії з обрання керівництва Державного бюро розслідувань.

У 2007 році Монастирський був юристом у компанії “Hillmont Partners”, яка заснована британськими та українськими партнерами. Вона представляла інтереси компанії "Кіноквартал", що входить в групу компаній "Квартал 95".

Денис починаючи з серпня 2009 до вересня 2009 року працював у “Global Ties KC” - американська компанія.

Монастирський у 2012 році став переможцем Національного конкурсу “Волонтер року”.

З 2015 до 2017 року Денис Монастирський обіймав посаду юриста в компанії ТОВ “Лігал Консалтинг”.

Також, з 2015 до 2019 року Монастирській працював експертом з питань реформування правоохоронної й судової системи Аналітичного центру "Український інститут майбутнього", важливо, що директором цього напрямку в центрі був Антон Геращенко.

У VIII скликанні Верховної Ради Денис обіймав посаду помічника-консультанта на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка від партії “Народний фронт”, який нинішній заступник глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова.

До виборів у 2019 році представлений як експерт “Команди Зеленського” з питань реформування правоохоронної системи.

16 липня 2021 року призначений на посаду міністра внутрішніх справ України замість Арсена Авакова.

Денис Монастирський (Фото: сайт партії Слуга народу)

Дениса Монастирського обрали народним депутатом Верховної Ради IX скликання від партії “Слуга народу” номером 19 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності.

У 2020 році Денис створив і запустив в Україні систему електронного кримінального провадження, а також є одним із нардепів, які подали найбільше законодавчих ініціатив у IX скликанні.

Денис Монастирський (фото: УНІАН)

Висування на посаду міністра внутрішніх справ

13 липня 2021 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раптово та без пояснення причин подав у відставку, він цілих 7 років обіймав свою посаду, а українське суспільство дуже чекало його звільнення. У той же день президент Володимир Зеленський на закритому засіданні фракції партії “Слуга народу” запропонував кандидатуру депутата Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ.

Сам Денис прокоментував це так:

Відповів "так" на пропозицію президента. Розумію, на яку жертву йду як людина, як політик. Я зробив цей вибір і буду претендувати на посаду.

В четвер 15 липня парламент вже проголосував за відставку Авакова, а в п’ятницю 16 липня пройде голосування за кандидатуру Монастирського.

Денис Монастирський (фото: фейсбук)

Скандали

У квітні 2021 року довідку для сумновідомої "наукової роботи" Іллі Киви - народний депутат від проросійської партії "Опозиційної платформи - За життя" видав комітет Ради з питань правоохоронної діяльності. Там також повідомили, що вже впроваджують "наукові розробки" Киви. Довідку підписав глава комітету Денис Монастирський.

Також, Дениса Монастирського називають людиною Арсена Авакова.

Дата публікації: 16.07.2021
Дата останньої зміни: 14.09.2021
1