Аваков може претендувати на крісло мера Харкова - Корнієнко

Після відставки міністр внутрішніх справ залишиться у політиці
Аваков може претендувати на крісло мера Харкова - Корнієнко
Арсен Аваков на засіданні РНБО (фото: https://www.facebook.com/yaremavitalij)

Колишній міністр внутрішніх справ Арсен Авакова, якого 15 липня Верховна Рада відправила у відставку, може балотуватися на пост мера Харкова.

Про це сказав перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко у коментарі УНІАН.

За словами Корнієнка, він для Харкова "кращого варіанта, ніж Арсен Борисович", не бачить.

Бо це була б остаточна крапка в питанні, чи Харків "русский город", якесь там малоросійське місто, а це була б остаточна крапка, що це українське місто, що там українська патріотична влада, що там людина, яка точно за 10 років жодної підстави не дала сумніватися в його патріотичності, - сказав політик.

За його словами, з приходом Авакова на посаду мера в Харкові можна було б перейти "в ідеологічну серйозну дискусію", що питання українського порядку денного "розповсюджуються трохи далі, ніж Полтава, – на Харків".


Контекст. Міський голова Харкова Геннадій Кернес помер внаслідок коронавірусної хвороби COVID-19 у німецькій клініці. Йому був 61 рік.

3 березня Верховна Рада України отримала всі необхідні документи для призначення позачергових виборів міського голови Харкова, які передала міська рада міста.

30 березня Верховна Рада України призначила позачергові вибори харківського міського голови на останню неділю жовтня 2021 року. Таким чином голосування відбудеться 31 жовтня.

15 липня Верховна Рада підтримала заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про відставку та звільнила його.

Аваков вже балотувався у мери Харкова у 2010 році, але програв кандидатові від "Партії Регіонів" Геннадію Кернесу.

Читайте також