Більше не голова Закарпатської "Слуги народу": повноваження Тищенка достроково припинені

Розпорядження ухвалено згідно зі статутом партії (ст. 9.1.8, 9.1.17)
Головне
Більше не голова Закарпатської "Слуги народу": повноваження Тищенка достроково припинені
Микола Тищенко (Фото: УНІАН)

Сьогодні, 19 липня, голова "Слуги народу" Олена Шуляк достроково припинила повноваження Миколи Тищенка як голови Закарпатської обласної організації партії.

Про це повідомили в "Слузі Народу" в Telegram.

Голова Політичної партії "Слуга Народу" Олена Шуляк своїм розпорядженням достроково припинила повноваження голови Закарпатської обласної організації партії Миколи Тищенка з 19 липня. Розпорядження ухвалено згідно зі статутом партії (ст. 9.1.8, 9.1.17) та погоджено із Головою Політради Давидом Арахамією, - йшлося в повідомленні.

Своєю чергою Віктора Микиту призначили тимчасово виконуючим обов’язки голови обласної організації. Він зобов'язаний забезпечити проведення зборів (конференції) Закарпатської обласної організації "Слуги Народу" для розв'язання питання про обрання голови організації до 19 жовтня. Нині Микита офіційно уповноважений представляти інтереси Закарпатської обласної організації у структурах юстиції для здійснення державної реєстрації змін до відомостей про організацію.

Сьогодні в умовах повномасштабної війни з Росією, партія має асоціюватися зі щоденною кропіткою роботою по допомозі фронту і укріпленню тилу, яку проводять тисячі членів нашої політичної команди, а не із публічними скандалами, сумнівними піар-акціями та сварками, - сказала Олена Шуляк.

Вона вважає, що від регіональних організацій залежить ефективність виконання завдань, які перед партією ставить президент і українське суспільство.

Відтак, маємо зміцнювати обласні організації, забезпечувати довіру до них з боку партійців, лідерів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, виборців і всіх мешканців відповідних регіонів. Війна робить вимоги жорсткішими, а оцінки - відвертішими. Репутаційна бездоганність, ефективність рішень та міцний зв’язок із людьми - такими принципами партія, що створена президентом і делегувала монобільшість до парламенту, буде керуватися на практиці. У тому числі - при ухваленні кадрових рішень, - пояснила вона.

Нагадаємо, народна депутатка з фракції "Слуга народу", заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла ініціювала виключення з партії колеги Миколи Тищенка.

Читайте також

1