Дощі на заході та заморозки на півночі прогнозують українцям у гідрометцентрі

Температура повітря в Україні не перевищуватиме плюс 16
Дощі на заході та заморозки на півночі прогнозують українцям у гідрометцентрі
Весна, погода (Фото: Парламент.UA)
8 Травня 2023, 08:58
читать на русском

В Україні на заході та на південному заході очікуються короткочасні та невеликі дощі. Вночі на півночі можливі заморозки на поверхні ґрунту 0-5°.

Про це пише Укргідрометцентр.

Як відзначають синоптики, на заході та південному заході України, зокрема у Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Чернівецькій й Закарпатській областях очікуються короткочасні та невеликі дощі. Також опади варто очікувати в центральній та південній частині нашої країни, а саме в Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській та Запорізькій областях.

Температура:

  • на заході коливатиметься від +3 до +5 вночі й від +9 до +15 вдень;
  • на півночі коливатиметься від +3 до +6 вночі й від +10 до +13 вдень;
  • на півдні коливатиметься від +6 до +11 вночі й від +12 до +16 вдень;
  • на сході коливатиметься від +3 до +7 вночі й від +12 до +16 вдень.

В Києві можна очікувати мінливу хмарність. Температура повітря вночі складатиме від +4 до +6, а вдень - від +11 до +13 градусів. Без опадів.

Нагадаємо, за прогнозом Українського гідрометцентру травень 2023 принесе в Україну погоду у межах кліматичної норми. Середня місячна температура передбачається 14-18° тепла, в горах 10-13°. Щодо опадів, то їх місячна кількість очікується  35-72 мм, що в межах норми. Лише на Закарпатті та Прикарпатті випаде 132-170 мм опадів, що дещо більше за норму.

У червні синоптики прогнозують дуже мінливу погоду з нестійкими температурами. сильними дощами та грозами. Стійке тепло очікують не раніше другої половини червня.

Читайте також