Головна лікарка тюремної лікарні: Саакашвілі почувається добре

Експрезидент Грузії проходить курс лікування
Важливо
Головна лікарка тюремної лікарні: Саакашвілі почувається добре
Міхеїл Саакашвілі Фото: https://www.facebook.com/lisayasko.ukraine/photos/375218961015758
14 Листопада 2021, 20:12
читать на русском

Колишній президент Грузії Михеїл Саакашвілі почав проходити курс лікування та почувається добре.

Про це повідомила головна лікарка тюремної лікарні Манана Елефтерова.

Пацієнт Михеїл Саакашвілі проходить курс лікування у лікувальному закладі №18 тюремна лікарня з 8 листопада поточного року. Він перебуває під пильним медичним наглядом. Проводяться всі необхідні лабораторні дослідження, він отримує всі призначені медикаменти. Його життю небезпека не загрожує, - заявила вона.

Тим часом дівчина Саакашвілі, народна депутатка України  Єлизавета Ясько у Фейсбуці стверджує, що "прямо зараз збирається консиліум лікарів біля в’язниці у Глдані аби зайти до Михеїла Саакашвілі".

Дуже чекаємо на точну інформацію про його стан, необхідність медичних дій та переведення його до приватної лікарні з відповідною медичною апаратурою, - написала вона.

Раніше особистий лікар колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе розповів про погіршення здоров'я політика. За його словами, експрезидент майже перестав говорити та не встає з ліжка.


Довідково: Міхеїл Саакашвілі був президентом Грузії з січня 2004 року по листопад 2013 року. У 2013 році він покинув країну за кілька днів до закінчення терміну президентських повноважень. Відразу після цього проти нього було порушено чотири кримінальні справи, за двома з яких вже винесені вироки. У січні 2018 року Тбіліський міський суд заочно засудив Саакашвілі до трьох років позбавлення волі у справі про вбивство у 2006 році співробітника Об'єднаного банку Грузії. У червні 2018 року суд засудив його до шести років позбавлення волі у справі про побиття у 2005 році депутата.

Крім того, Саакашвілі є фігурантом ще кількох кримінальних справ: про розгін опозиційного мітингу 7 листопада 2007 року, погром у телекомпанії "Імеді" та заволодіння майном бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі; про розтрату коштів із держбюджету; про незаконне перетинання державного кордону.

Політика затримали 1 жовтня в Тбілісі. Колишній президент Грузії прилетів на батьківщину для участі у місцевих виборах. Його одразу затримали й запроторили до в'язниці, де він оголосив голодування. В день затримання Саакашвілі та українська народна депутатка Єлизавета Ясько записали спільне відео, в якому розповіли про свої стосунки.

6 листопада у колонії зняли на відео, як колишній президент Грузії, у якого начебто почалися провали в пам'яті через голодування, почав їсти у в'язниці.

8 листопада консиліум лікарів ухвалив рішення, що політик потребує шпиталізації, тому його перевезли до медичної установи для обвинувачених і засуджених №18.

Читайте більше у нашому матеріалі: Саакашвілі під вартою: що політику "світить" у Грузії та чи треба Україні його повертати

Читайте також

1