Головне, щоб Комаровський і Гордон зараз не лоханулися з вибором своїх олігархічних партнерів - Корнієнко

Парламентар достеменно не знає, хто є їхніми партнерами
Головне, щоб Комаровський і Гордон зараз не лоханулися з вибором своїх олігархічних партнерів - Корнієнко
Олександр Корнієнко Фото: УНІАН
26 Листопада 2021, 11:50
читать на русском

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко прокоментував заяву лікаря Євгена Комаровського в інтерв'ю Дмитру Гордону щодо підтримки Володимира Зеленського на президентських виборах у 2019 році.

Про це Корнієнко сказав в інтерв’ю "ФАКТАМ", відреагував на нещодавню заяву відомого педіатра Євгена Комаровського в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

Тоді Комаровський сказав, що публічна підтримка Зеленського на виборах 2019 року була його з Гордоном помилка: "Ми з тобою лоханулися, і 73% так само лоханулися. Ми лохи. Реальні".

Можу тільки сказати, що головне, щоб колеги (Гордон, Комаровський, хто там ще типу моральні авторитети) зараз не лоханулися з вибором своїх олігархічних партнерів в цьому питанні, — прокоментував Корнієнко слова Комаровського.

Парламентар достеменно не знає, хто є партнером Комаровського та Гордона:

Я нічого не маю проти практичної професійної історії, але Дмитру Гордону багато ефіру дають на "Україні-24". Зрозуміло, що Дмитро Ілліч є політиком, як би він це не заперечував, точніше, політиком-блогером. Це дуже прикольна сучасна історія. Він використовує цей інструментарій вельми активно, хоча як блогер насправді все-таки більше орієнтований на ринок.

Корнієнко розповів, що проаналізував YouTube-канал Гордона, то там 70% інтерв'ю не політичні й не замовні, а якісь колишні й сучасні зірки — ті, кого люди дивляться: "Я дуже з повагою відношусь до нього насправді, бо я корінний киянин і пам’ятаю ще його статті про Віктора Цоя в газеті "Вечірній Київ". Але зараз він виконує якусь функцію. Не факт, що в інтересах прогресу. Можливо, в інтересах теж великого бізнесу".

Щодо Комаровського, я як молодий батько прислухаюсь до якихось його порад, і книжку свого часу купував. Але питання: де дитяче здоров’я, а де політика? Ця грань має все-таки десь закінчитися, — сказав політик, зазначивши, що будь-яка медійна атака так чи інакше робиться з метою до чогось спонукати.

Віцеспікер вважає, що їм би хотілось би, мабуть, щоб влада або перестала рухатись щодо теми з олігархами, або якось перейшла в режим домовленостей.

Нагадаємо, наприкінці жовтня лікар Євген Комаровський заявив, що Володимир Зеленський використав його під час президентської передвиборчої кампанії.

Читайте також

1