Гризуться та сидять заперті в будинку: собаки бабусі померлого хлопчика з Черкас голодують (відео)

Тварини кілька днів сидять без їжі
Гризуться та сидять заперті в будинку: собаки бабусі померлого хлопчика з Черкас голодують (відео)
Будинок нерідних бабусі і діда дитини Фото: facebook.com/cherkasypolice
7 Вересня 2021, 14:57
читать на русском

Нерідні бабуся та дідусь понівеченого хлопчика, який не вийшов з коми та 5 вересня помер у Черкасах, перебувають під арештом. Їхні собаки в цей час заперті в будинку, голодують та почали гризти себе та інших тварин.

Про це розповів сусід подружжя померлого хлопчика у коментарі виданню "Про все".

За словами чоловіка, собаки постійно сидять у будинку, а годувати їх ніхто не приходить. При цьому тварини "гризуть одна одну" та кілька днів сидять без їжі. Сусід заглядав у вікна та бачив травмованого пса, у якого було надірване вухо.

Я минулої ночі почув їхній гавкіт із воєм. Вирішив подивитися, що там таке. І коли світив у вікно, то вони вискочили і я побачив, що в однієї собаки вухо надірване або погризене, в крові. Не думаю, що здалося, - сказав чоловік.

Він додав, що у нього "болить душа" за тварин, бо вони голосно гавкають та шкребуться у вікна. Але до будинку за цей час ніхто не прийшов, а стороннім особам закон забороняє заходити до чужої оселі.

Зазначимо, що нерідну бабусю семирічного Андрійка, якого доставили до лікарні з гематомою головного мозку та численними травмами тіла, 31 серпня взяли під варту. А дідуся заарештували 4 вересня. Тому можна припустити, що тварини сидять голодні приблизно 3 дні, але не відомо, чи годували їх до цього.

Нерідний дід хлопчика, який помер у Черкасах Фото: facebook.com/cherkasypolice

Самого хлопчика доставили до лікарні на "швидкій" 24 серпня. Вже тоді дитина була у важкому стані. У нього були ознаки мозкової коми третього ступеня, надірвані губи та статевий орган, численні синці на тілі та пролежні. Аналізи, які провели вже у лікарні, свідчили про те, що дитина не доїдала або навіть не їла.

Перебуваючи у лікарні, маленький Андрійко перестав сам дихати та був під апаратом ШВЛ. Згодом у нього почали відмовляти інші органи, як от нирки.

Рідна бабуся дитини, Ганна Дмитрівна, лише після смерті хлопчика розповіла у коментарі OBOZREVATEL, що з нього знущалися батьки та "виховували як на зоні". Дитина боялася свого вітчима Станіслава та маму Анастасію. Батьки його одразу карали, коли щось було не так. При цьому вітчим добре ставився до хлопчика лише на людях. Також дитині доводилося прибирати за собаками і робити це навіть перед школою. Часто на тілі у нього з'являлись синці та навіть гулі на голові.

Бабуся також розповіла, що Андрійкові забороняли з нею спілкуватися, нібито вона вчить проти батьків. А за такі розмови - його могли покарати.

При цьому жінка не знає, як батьки дитини заробляли на прожиття. Мати недовго працювала в супермаркеті на кондитерці, вона кухар. А вітчим колись був рієлтором. Зараз у них "якась робота через телефон".

Читайте також

1