Гудименко: Тимошенко - імператриця українського хайпу

У "ДемСокирі" вважають електорат "Батьківщини" неосвіченим
Ексклюзив
Гудименко: Тимошенко - імператриця українського хайпу
Юлія Тимошенко

Співзасновник партії "Демократична сокира" Юрій Гудименко вважає лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко маніпуляторкою.

Про це він сказав в інтерв'ю Парламент.UA.

Юлія Володимирівна - це імператриця українського хайпу, її електорат - це електорат переважно неосвічений, електорат переважно передпенсійного або пенсійного віку, який звик до колгоспів, а колгоспи - це держава, а держава знає як треба, - сказав він, коментуючи заяви Тимошенко щодо необхідності провести "земельний референдум".

За його словами, ніякого референдуму не буде.

Юлія Володимирівна чудово знає, що вона бреше, і всі розумні люди знають, що вона бреше. Але вона планує здобути на цьому 1-2% рейтингу, - вважає Гудименко.

За його словами, введенням ринку землі Україна зробила дуже великий крок вперед, і "наступним кроком ми мали б дозволити за два-три роки купувати нашу землю представникам іноземних компаній та громадян".

Гудименко не бачить проблеми, що українську землю зможуть купувати іноземці.

Це не означає, що на цю землю не розповсюджуються закони України. Це не означає, що на цю землю не розповсюджується робота української поліції, української армії, українських судів, українського законодавства. Право власності не дає можливості змінювати українські закони.. Відверто кажучи, інтерес іноземців до української землі дуже перебільшений, бо приємним бонусом до нашої землі йдуть українські дороги, українська корупція, українські суди, знову ж таки українські "мєнти", українські бандити, які люблять збирати врожай на чужих полях, - каже він.

Нагадаємо, від 1 липня в Україні запрацював ринок землі - набрав чинності закон про ринок землі, проте земельні електронні аукціони запрацюють не відразу.  Закон передбачає, що торги державною землею будуть тільки онлайн. На ринку землі в Україні зможуть проводити операції громадяни України і банки, юридичні особи будуть допущені до ринку лише у 2024 році.

Про особливості старту земельної реформи в Україні читайте у матеріалі Парламент.UA: На старт, увага, ринок землі: плюси, мінуси та прогнози.

Читайте також

Співавтори: Сергій Савінцев
1