Хайп і TikTok – в Офісі президента оцінили повернення Порошенка до України

В ОП вважають, що Порошенку потрібні скандали, щоб розколоти українське суспільство
Головне
Хайп і TikTok – в Офісі президента оцінили повернення Порошенка до України
Петро Порошенко
17 Січня 2022, 15:09
читать на русском

У команді Володимира Зеленського вважають, що Петро Порошенко перетворив своє повернення на "політичний TikTok" та "істеричний концерт".

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, пише ВВС News Україна.

Все, що робить у публічному полі пан Порошенко, не має відношення до держави, реальної політики, адекватної політичної конкуренції. Це скоріше спроби зайняти своє місце в хайповому потоковому політичному тіктоці, - вважає Подоляк.

За його словами, замість просто повернутись в країну та пройти передбачені законом судові процедури, Порошенко розіграв "фестиваль презирства до процесуальних процедур" і зумів перетворити в істеричний концерт навіть рутинні дії прикордонників у аеропорту.

На кожному кроці була брехня, кожна заява супроводжувалась фейками, - прокоментував цю ситуацію Подоляк.

На думку радника голови Офісу президента, Порошенку потрібні такі скандали, щоб не говорити зі своїми прихильниками "про сумнівні відносини з паном Медведчуком".

Подоляк певен, що скандалізація, яку використовує пан Порошенко, все більше і більше працює на очевидний розкол українського суспільства, все більше і більше дискредитує нашу державу.

В жодній цивілізованій державі світу не можна очікувати від політиків таких "концертів", як пан Порошенко сьогодні влаштував в аеропорту, - сказав Подоляк.

За його словами, Порошенкові варто було б "повернути цю карикатурну ситуацію в пристойне річище хоча б із відчуття поваги до країни".

Нагадаємо, у Печерському суді триває засідання із обрання запобіжного заходу Петру Порошенку, який сьогодні вранці прилетів до Києва з Варшави.

20 грудня ​ Петру Порошенку повідомлено про підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій. Йдеться про організацію злочинної схеми постачання вугілля із тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям "ЛНР" та "ДНР" групою громадян України на загальну суму близько 1,5 млрд гривень.

6 січня Печерський райсуд м. Києва арештував майно та активи п'ятого президента, народного депутата Петра Порошенка, якого підозрюють у державній зраді та сприянні тероризму.

Читайте також наш матеріал: Державний зрадник? Що закидають Порошенку та чи сяде він за ґрати.

Читайте також

1