Хамство та агресія: Кулеба розповів про поведінку Росії під час переговорів

Міністр наголосив, що російські дипломати намагаються відкладати зустрічі
Хамство та агресія: Кулеба розповів про поведінку Росії під час переговорів
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба (фото: УНІАН)

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що Росія під час спільних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі поводиться агресивно та проявляє хамство. Водночас Україна не бачить конструктивності з боку РФ.

Про це він сказав в інтерв'ю Obozrevatel.

Кулеба (досьє Дмитра Кулеби) зазначив, що українські дипломати постійно спілкуються з росіянами під час переговорів ТКГ щодо ситуації на Донбасі та у межах "нормандського формату". Щоб описати поведінку Росії, Кулеба процитував скоромовку: "Корабли лавировали, лавировали да не выловировали".

У нас є два живих треки, де можна з ними спілкуватися. Перший – радники лідерів "нормандського формату". Другий – Тристороння контактна група. Якщо звести їх докупи, то в цих перемовинах є все: агресія, хамство, лавірування, - наголосив очільник МЗС.

Читайте також

Кулеба - депутатам: контролюйте свої емоції і не грайтеся з емоціями інших людей

Міністр закордонних справ України відреагував на заяви депутатів щодо військової допомоги Азербайджану

Досьє

Кулеба Дмитро

Міністр закордонних справ

За словами міністра, що наразі Франція та Німеччина готові проводити зустрічі у "нормандському форматі" на найвищому рівні. Своєю чергою Росія веде перемовини так, щоб зустріч відклалася.

Ми постійно працюємо і наполягаємо на проведенні такої зустрічі. Є готовність у Франції та Німеччині, але Росія, станом на зараз, веде перемовини в такому стилі, щоб ця зустріч відкладалася, - сказав Кулеба.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в черговий раз зазначив, що Україна не відмовиться ні від Криму або ні від Донбасу.

12 січня у Німеччині відбулася зустріч у нормандському форматі на рівні політичних радників, участь у якій від України взяв керівник Офісу президента України Андрій Єрмак (досьє Андрія Єрмака). Під час зустрічі українська сторона акцентувала на безпекових питаннях і на необхідності посилення безпекової складової домовленостей.