Київська влада повідомила, коли школи розпустять на канікули

Діти в усіх столичних школах підуть на осінні канікули за графіком
Київська влада повідомила, коли школи розпустять на канікули
Першокласник в школі, діти фото: УНІАН
13 Жовтня 2021, 18:08
читать на русском

Для столичних школярів осінні канікули розпочнуться згідно з графіком - з 25 жовтня.

Як повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, причин для дострокового початку канікул немає.

Наразі в школах Києва на Covid-19 хворіє трохи більше ніж 800 учнів, а це менше ніж 0,3% від загальної кількості столичних школярів. Крім того, у всіх закладах освіти вже вакциновано понад 86% працівників, що є однією з основних умов очної роботи. Враховуючи темпи вакцинації, вже до кінця жовтня ми вакцинуємо практично 100% співробітників, – заявив він.

Мондриївський зазначив, що станом на сьогодні майже в усіх закладах освіти увімкнули опалення, а за вихідні до опалення підключать всі заклади освіти, яких у місті понад 900. Таким чином, в місті створені всі умови для безпечного продовження освітнього процесу.

Чиновник додав, що такий крок – це в першу чергу, турбота про організацію якісного освітнього процесу для школярів та підтримка тих родин, де у батьків немає можливості залишати дітей вдома через необхідність ходити на роботу.

Нагадаємо, на початку жовтня Міністерство освіти й науки дало рекомендації навчальним закладам, коли вводити канікули цього навчального року. Так, осінні канікули мали тривати з 25 жовтня по 31 жовтня.

Читайте також

1