Локдаун ввели в Ухані після виявлення чотирьох випадків коронавірусу

У Китаї - "нульова толерантність" до COVID-19
Локдаун ввели в Ухані після виявлення чотирьох випадків коронавірусу
Фахівці в захисних костюмах, коронавірус (фото: УНІАН)
28 Липня 2022, 22:12
читать на русском

Влада китайського міста Ухань оголосила про локдаун після підтвердження коронавірусу у чотирьох людей.

Як повідомляє BBC News, після реєстрації нових випадків Covid-19 у чотирьох людей на жорсткий карантин відправили майже мільйон людей у ​​передмісті Уханю.

Жителям району Цзянся наказали залишатися вдома або на території протягом трьох днів після того, як було виявлено чотири безсимптомні випадки Covid. Китай дотримується стратегії "нульового Covid!, включаючи масове тестування, суворі правила ізоляції та місцеві локдауни. Це призвело до значно меншої кількості смертей, ніж у багатьох інших країнах, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, саме Ухань став відомим на весь світ на початку 2020 року  - це перше місто, де вчені виявили новий коронавірус, і перше місто, в якому ввели жорсткі обмежувальні заходи.


Контекст. 14 січня 2021 року експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я прибули до китайського міста Ухань. Протягом двох тижнів група з 10 осіб мала вивчати походження коронавірусу.

Китай не пропустив до країни двох експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), які їхали до Уханя для вивчення походження коронавірусу, оскільки у них виявили антитіла.  13 вчених приступили до роботи відразу ж, навіть перебуваючи на двотижневому карантині.

31 січня група експертів під керівництвом Всесвітньої організації охорони здоров'я, що досліджує походження COVID-19, відвідала ринок Хуанань, центр гуртової торгівлі морепродуктами в центральному китайському місті Ухань, де вперше був знайдений новий коронавірус.

Тоді 10 лютого вчені заявили, що причини того, як поширився коронавірус на ринок в Ухань, неможливо встановити.

1