Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів гривень на просту львівську пенсіонерку (відео)

62-річна Ольга Куць офіційно володіє дорогою землею та нерухомістю в Києві
Головне
Медведчук і Козак записали активи на сотні мільйонів гривень на просту львівську пенсіонерку (відео)
Віктор Медведчук (Фото: УНІАН)
28 Лютого 2023, 15:30
читать на русском

Оточення кума Путіна Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень на пенсіонерку зі Львова.

Як повідомляють розслідувачі Bihus.Info, йдеться про 62-річну Ольгу Куць.

Жінка значиться бенефіціаркою низки фірм, які, своєю чергою, володіють дорогою землею і нерухомістю в Києві.

Зокрема, Куць є:

  • кінцевою бенефіціаркою компанії "Істбуд", на яку оформлено майже гектар землі на бульварі Дружби народів з цільовим призначенням "для будівництва готельно-офісного будинку", орієнтовною вартістю у 160 мільйонів гривень;
  • бенефіціаркою фірми "Таун Ленд Компані" – замовниці будівництва житлового комплексу "Поетика" в Києві, власниці низки недобудов.
  • співвласницею компанії "Промтек", у розпорядженні якої перебуває понад гектар землі на київській Борщагівці – під будівництво культурно-розважального комплексу.

Компанії, в яких Куць значиться власницею найбільших часток, пов’язані з будівельним бізнесом нардепа ОПЗЖ Вадима Столара. Частку в бізнесі Столара у 2020-му придбали Віктор Медведчук та його близький соратник Тарас Козак. Медведчук і Козак серед офіційних партнерів Столара так і не з’явилися, але саме тоді співвласницею згаданих компаній стала Ольга Куць.

Розслідувачі припускають, що за Куць насправді може ховатися саме оточення Медведчука, приховуючи цінні активи від можливих арештів.

"Під час розмови з Ольгою Куць  з’ясувалося, що раніше вона працювала в кількох львівських фірмах, пов’язаних з родиною Тараса Козака. Щобільше, жінка визнала, що не є реальною власницею київських компаній, а, працюючи на підприємстві брата Козака, просто підписала довіреність. Також Куць заявила, що не отримувала і не отримує ніяких коштів від діяльності цих фірм і залюбки позбулася б цих активів "прямо сьогодні", - зазначають журналісти.

Крім того, жінка заявила, що до неї ще не зверталися правоохоронці. Журналісти підготували до них низку заяв щодо необхідності детальнішого розслідування і подальшого арешту активів, що можуть бути пов’язані з Медведчуком та Козаком.

Нагадаємо, 21 вересня відбувся масштабний обмін полоненими. Україні вдалося звільнити 215 українських захисників, серед них 108 бійців "Азову" та 10 іноземців. При цьому Росія повернула собі нардепа-зрадника Віктора Медведчука та 55 окупантів.

Читайте також