Monobank презентував нові скіни для карток - фото

Також у додатку monobank з'явилися три благодійні банки
Monobank презентував нові скіни для карток - фото
Пластикова картка Монобанку Фото: facebook.com/oleg.gorohovsky
18 Березня 2022, 06:22
читать на русском

Монобанк зробив нові скіни для карток, на яких зображені герої нашого часу - радник голови ОП Олексій Арестович, Привид Києва, дівчина, що рятувала собак-інвалідів в Ірпені, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, президент Володимир Зеленський.

Також користувачі можуть обрати для дизайну картки зображення трактора, який тягне військову техніку окупантів.

Як повідомив один із засновників monobank Олег Гороховський, в банку розробили декілька патріотичних дизайнів для карти в Apple/Google Pay. Змінити скін можна у налаштуваннях картки.

Нові скіни для карток Монобанку Фото: https://t.me/OGoMono/822

Скін для картки Моно із зображенням Федорова Фото: https://t.me/OGoMono/824

Також Гороховський повідомив, що додали скін із зображенням Михайла Федорова — міністра цифрової трансформації.

Скін для картки Моно із зображенням Федорова Фото: https://t.me/OGoMono/824

Мій друг, який став символом ІТ України. Михайло веде ІТ-фронт. ІТ-верховний головнокомандувач, термінологією воєнного часу. І на його фронті ми впевнено перемагаємо. Кожен ІТ-шник просто зобов'язаний поставити цей скін, щоб віддати належне нашому герою, - написав він.

Як змінити скін картки?

Для цього вам треба зайти у додаток Монобанку, натиснути на картку і знизу під нею обрати розділ "Разом до перемоги" і вже у цьому розділі обрати вподобаний вами скін та натисність "Зберегти".

Також у Монобанку в розділі "Накопичення" з'явилися три благодійні банки. Ви можете налаштувати правила округлення та непомітно для себе передавати здачу на гуманітарну допомогу або на адресу української армії.

Для налаштування накопичень потрібно зайти у додаток Моно, відкрити розділ "Накопичення" та створити вподобану вами "благодійну банку".

У розділі "Накопичення" в Монобанку з'явилися три благодійні Банки Фото: https://t.me/OGoMono/822

Раніше Гороховський повідомив, що на усіх банківських картках клієнтів monobank у гаманцях Apple/Google Pay змінять дизайн, зафіксувавши відому відповідь українських захисників острова Зміїний російським окупантам, коли ті пропонували здатись: "Русский военный корабль, иди на х...й".

Нагадаємо, у monobank анонсували появу власних банкоматів - "котоматів", які матимуть оригінальний дизайн та отримають котячі прізвиська.

Читайте також

1