Понад півсотні нардепів не приступили до роботи в Раді після зимових канікул

Найбільше відсутніх народних обранців у фракції "Слуга народу"
Понад півсотні нардепів не приступили до роботи в Раді після зимових канікул
Верховна Рада України (фото: УНІАН)
28 Січня 2022, 20:21
читать на русском

За період із 25 по 28 січня відбулося чотири пленарні засідання парламенту. Офіційно 70 депутатів не були зареєстровані на жодному з них.

Про це повідомили на сайті Комітету виборців України.

Серед відсутніх депутатів: 26 представників "Слуги Народу", 13 депутатів "Опозиційної платформи - За життя", 8 – позафракційних, по 6 депутатів ВО "Батьківщина" та "Голосу", 5 депутатів групи "За майбутнє", 4 депутати ЄС, 2 депутатів групи "Довіра".

Серед основних причин відсутності депутатів на пленарних засіданнях – коронавірус, робота в Парламентській Асамблеї Ради Європи та прогули.

27 січня голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив про те, що 24 народні депутати хворіють на ковід. Як відомо, ще чотири нардепи відправилися на сесію ПАРЄ. Інші члени делегації працюють онлайн. Однак реальна кількість відсутніх втричі вища, – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Офіційно у Верховній Раді не вказують причини, через які народні депутати відсутні на пленарних засіданнях. Однак можна припустити, що коронавірус та робота в ПАРЄ – не єдині підстави для відсутності депутатів на засіданнях.

Ймовірно, що частина політиків пропускають початок роботи ВР, оскільки ще не повернулися із зимових канікул, в тому числі з-за кордону. Це традиційна ситуація для січня, а серед відсутніх політиків – частина відомих депутатів-прогульників, – додав Кошель.

Нагадаємо, що Верховна Рада через спалах коронавірусу серед народних депутатів перенесла пленарні засідання з початку лютого на середину місяця.

Читайте також

1