Принца Філіпа ховатимуть з карантинними обмеженнями

Його тіло не виставлятимуть для публічного прощання
Принца Філіпа ховатимуть з карантинними обмеженнями
Єлизавета ІІ і принц Філіп (Фото: Daily mail)

Похорон чоловіка королеви Єлизавети ІІ, герцога Единбурзького принца Філіпа відбуватимуться в умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє видання Daily Record.

Точна дата похорону поки що невідома, однак вже оголошено.що церемонія буде приватною. Британську громадськість просять не брати участь у похороні як того вимагають чинні карантинні обмеження.

Зазначається, що тіло принца не виставлятимуть для публічного прощання. Воно перебуватиме у Віндзорському замку перед похованням у каплиці Святого Георгія.

Читайте також

Нагадаємо, 99 річний принц Філіп помер вранці 9 квітня у Віндзорському палаці. У лютому-березні він лікувався в одній із лондонських лікарень.

У Великій Британії оголосили жалобу за принцом Філіпом. Впродовж восьми днів в королівстві не будуть приймати нових законів, бо на цей період королева відходить від державних справ. Проте, після похорону Єлизавета II повернеться до своїх державних обов'язків.

Під час національного трауру члени парламенту будуть носити на рукавах траурні стрічки, чоловіки будуть в чорних краватках.

Більше про Філіпа читайте у нашому матеріалі: Принц Філіп: яким був чоловік Єлизавети ІІ і чим він запам`ятався світу.

1