СБУ закрила справу щодо мінської зради Кучми і Єрмака – В`ятрович

На думку нардепа, це чергове свідчення нездатності і небажання влади захищати інтереси України
СБУ закрила справу щодо мінської зради Кучми і Єрмака – В`ятрович
Леонід Кучма (Фото: Укрінформ)

Служба безпеки України закрила кримінальне провадження щодо так званої Мінської зради Леоніда Кучми та Андрія Єрмака.

Про це В`ятрович написав на своїй сторінці у Фейсбуці, прикріпивши постанову про закриття кримінальної справи.

Якщо Ви дієте в інтересах ворога і здаєте національні інтереси на переговорах з ним – то це не злочин. А "лише погодження поточного робочого документа, який зафіксував результати обговорення низки питань", - розповів нардеп (досьє Володимира В`ятровича) про суть постанови.

Нардеп нагадав, що спецслужба спочатку взагалі відмовилася почати кримінальне провадження проти Кучми (досьє Леоніда Кучми) і Єрмака (досьє Андрія Єрмака) за його зверненням, відверто порушуючи закон. І лише через суд В`ятровичу вдалося змусити СБУ почати розслідування.

Читайте також

Досьє

Кучма Леонід

Другий президент України

Досьє

Єрмак Андрій

Глава Офісу Президента

Втім, результат виявився прогнозованим. Не для того Зеленський ставив на чолі СБУ свого друга з дитинства Баканова, щоб у разі конфлікту інтересів Зеленського (досьє Володимира Зеленського) і Ко з державними інтересами цей друг захищав державу, - написав нардеп.

На його думку, справа про Мінську зраду на додаток до справ "вагнерівців", Татарова та багатьох інших стала ще одним свідченням нездатності і небажання керівництва правоохоронних органів захистити Україну від здачі національних інтересів на найвищому рівні.

Нагадаємо, 27 листопада Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом можливої брехні в електронній декларації генеральної прокурорки України Ірини Венедіктової.