Син нардепа Мазурашу працює шеф-кухарем у Чернівцях

Він продає власні рецепти піци та навчає інших
Син нардепа Мазурашу працює шеф-кухарем у Чернівцях
4 Грудня 2023, 20:48
читать на русском

Син нардепа з Буковини від Слуги народу Георгій Мазурашу Юрій, який відомий скандальними законопроєктами, працює шеф-кухарем у Чернівцях.

Про це стало відомо з соцмереж, пише видання Главком.

22-річний Юрій Мазурашу – піцайоло в рідному місті. Він працює у найкращих піцеріях Чернівців, а також продає власні рецепти піци та навчає інших. Проте чимало користувачів соцмереж зазначають, що юнак зі своїми здібностями міг би готувати для захисників на фронті. Деякі наголошують, що на тлі пропозицій батька-нардепа щодо мобілізації Юрій повинен служити у війську. До слова, у Мазурашу троє синів.

Зауважимо, загалом за час роботи в парламенті нардеп Мазурашу став співавтором понад 500 законопроєктів. До прикладу, нещодавно він запропонував мобілізувати на війну правоохоронців з досвідом носіння вогнепальної зброї.

Крім того, нардеп хотів дозволити комунальникам та власникам будинків збирати інформацію про чоловіків від 18 до 60 років та передавати в ТЦК, а також вручати повістки таким чоловікам.

Також у березні депутат пропонував прийняти зміни, аби не лише студентам і спортсменам дозволити виїжджати за кордон, а й чоловікам «на умовах гарантованої фінансової підтримки Збройних сил України».

Нагадаємо, нардеп Мазурашу і раніше відзначався скандальними законопроєктами, зокрема про дозвіл командирам на убивство підлеглих, які відмовляються виконувати накази під час війни, про те, аби з 16 років дозволити балотуватися в мери, а ще раніше - про заборону ЛГБТ спільноти в Україні та про заборону продавати спиртне у магазинах (у мирний час до війни)

Також Мазурашу зареєстрував на сайті Верховної Ради законопроєкт, який передбачає ув'язнення українців на 5-7 років за критику влади. Посадовець заявив, що вже втомився поповнювати "чорний список" хейтерів у Faceebook і обрані народом депутати не мусять читати "тонни сміття" від коментаторів.

Читайте також

1