Стало відомо, де зустрічатиме Новий рік президент Зеленський

Главу держави очікують у державній резиденції "Синьогора"
Стало відомо, де зустрічатиме Новий рік президент Зеленський
Резиденція “Синьогора” (Фото: cynicallviv com ua)
28 Грудня 2020, 16:42
читать на русском

Володимир Зеленський планує зустріти Новий рік в Івано-Франківській області в президентській резиденції "Синьогора".

Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, пише Інтерфакс-Україна.

Президент Зеленський зустріне Новий Рік в резиденції ("Синьогора "- ред.) в с.Гута в Івано-Франківській області, - розповів Єрмак (досьє Андрія Єрмака).

Читайте також

Нагадаємо, 18 грудня Володимир і Олена Зеленські (досьє Олени Зеленської) відвідали святкове містечко для дітей і дорослих "Миколай приймає друзів", яке працюватиме поруч з Офісом президента під час свят і запалили новорічну ялинку.

Майданчик "Миколай приймає друзів" працюватиме весь період новорічних свят з 10:00 до 21:00 без вихідних. На його території розташована ковзанка, карусель, резиденція Святого Миколая, святкові фотозони та новорічний ярмарок.

Також Володимир Зеленський (досьє Володимира Зеленського) запропонував українцям вітати один одного зі святами "дивовижними поштівками" його дружини Олени Зеленської. Зазначається, що за ініціативою першої леді України створено новорічний проєкт "Дивовижна поштівка". За задумом він покликаний популяризувати творчість українських художників та дати можливість українцям привітати одне одного зі святами персональною поштівкою.