У КМДА розповіли, як працюватиме транспорт у "червоній" зоні

Транспорт не закриватимуть під час локдауну
У КМДА розповіли, як працюватиме транспорт у "червоній" зоні
Транспорт, автобуси в Грузії (фото: newsgeorgia.ge)
8 Жовтня 2021, 18:55
читать на русском

Під час введення "червоної" зони карантину в Києві громадський транспорт не планують закривати - він працюватиме за спецперепустками.

Про це повідомила Європейська Бізнес Асоціація за результатами зустрічі з першим заступником голови КМДА Олексієм Кулебою.

За його словами, наразі обмеження громадського транспорту в Києві не плануються, оскільки поки немає підстав до введення "червоного" рівня епіднебезпеки в столиці.

Однак у разі посилення карантину, громадський транспорт працюватиме – але виключно за спецперепустками. Сертифікат про вакцинацію від COVID-19 не вважатиметься перепусткою.

На питання, чи може бути сертифікат про вакцинацію перепусткою до громадського транспорту, перший заступник наголосив, що ні, і що перепусткою зможуть бути виключно документи, які керівники підприємств критичної інфраструктури зможуть замовити через онлайн портал для своїх ключових працівників, яким в період локдауну необхідно буде виходити на роботу аби забезпечити життєдіяльність міста.

Нагадаємо, що Київ має ризики, щоб потрапити до "помаранчевої" карантинної зони. В столиці приймаються усі необхідні заходи для запобігання карантину.

Більше читайте у нашому матеріалі: "Червона" зона в Україні: де запровадять та що закриють

Читайте також