Зеленський підписав закон про оформлення іноземцям біометричних українських віз

Документ має на меті удосконалення візових процедур
Зеленський підписав закон про оформлення іноземцям біометричних українських віз
Володимир Зеленський фото: Офіс президента
23 Березня 2021, 19:10
читать на русском

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" щодо подання іноземцями та особами без громадянства біометричних даних для оформлення віз" № 1328-ІХ, ухвалений Верховною Радою України 4 березня 2021 року.

Про це повідомили в Офісі президента України.

Документ удосконалює візові процедури та запроваджує оформлення іноземцям та особам без громадянства біометричних українських віз.

Згідно із цим законом, іноземці та особи без громадянства зобов’язані подавати в установленому Кабміном порядку свої біометричні дані при оформленні візи.

Неподання іноземцем своїх біометричних даних визначається як додаткова підстава для відмови йому в наданні української візи.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через 6 місяців після набрання чинності.

Читайте також

Нагадаємо, 22 березня президент Володимир Зеленський підписав закон щодо створення Бюро економічної безпеки. Бюро відповідатиме за боротьбу з економічними злочинами та отримає повноваження Служби безпеки України та Податкової міліції. Це буде не стільки силовий, скільки аналітичний орган. Координуватиме цю діяльність Кабінет міністрів.

1