Зеленський з дружиною відвідали містечко Святого Миколая і запалили святкову ялинку - фото

Містечко працює поруч з будівлею Офісу президента
Зеленський з дружиною відвідали містечко Святого Миколая і запалили святкову ялинку - фото
Володимир та Олена Зеленські (Фото: Офіс президента)

Володимир і Олена Зеленські відвідали святкове містечко для дітей і дорослих "Миколай приймає друзів", яке працюватиме поруч з Офісом президента під час свят і запалили новорічну ялинку.

Про це повідомили на сайті Офісу президента.

Гостей, що зібралися біля Офісу президента, привітали з прийдешніми святами артисти, виконавши "Щедрик". Святий Миколай запалив святкові вогні на ялинці.

Під час відкриття свята глава держави зазначив, що містечко на Банковій стає новою доброю традицією, адже працює вже другий рік.

Новорічні свята – це можливість провести більше часу в сімейному колі. Сподіваюся, що святкове містечко на Банковій стане однією з улюблених локацій киян та гостей міста для прогулянки з родиною, – сказав Зеленський (досьє Володимира Зеленського).

Своєю чергою перша леді (досьє Олени Зеленської) розповіла про історію створення іграшок, якими прикрасили центральну ялинку площі.

Цьогорічна ялинка незвичайна. Вона прикрашена іграшками, ескізи для яких намалювали діти з особливими освітніми потребами, – зазначила дружина президента.

За словами Зеленської, місяць тому її команда звернулася до організацій, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, і запропонувала долучитися до створення ялинкових прикрас.

За задумом нам були необхідні малюнки дітей, які можна було б перенести на кульки. Я дуже вдячна, що відгукнулися майже 50 організацій, які надіслали нам близько 600 малюнків дітей! Сто з них ми нанесли на іграшки та прикрасили ними ялинку, – розповіла перша леді України.

Діти, які надіслали свої малюнки, отримали святкові подарункові набори від Святого Миколая.

Президентське подружжя також святковим містечком. Володимир та Олена Зеленські оглянули резиденцію Святого Миколая, придбали кілька новорічних сувенірів та скуштували запашний глінтвейн.

Майданчик "Миколай приймає друзів" працюватиме весь період новорічних свят з 10:00 до 21:00 без вихідних. На його території розташована ковзанка, карусель, резиденція Святого Миколая, святкові фотозони та новорічний ярмарок.

Читайте також

Скористатися ковзанкою зможуть безкоштовно всі охочі. Ковзани можна принести з собою або взяти напрокат безоплатно. У резиденції Святого Миколая діти зможуть написати та відправити листа доброму чарівнику.

Майданчик працюватиме з дотриманням умов карантину: обов’язковий масковий режим, оснащення дезінфекторами. Кількість відвідувачів регулюватиметься при вході.

Нагадаємо, сьогодні вранці у соцмережах розмістили відео ялинки й ковзанки під Офісом президента, на яких тривали останні приготування до свята. У коментарі до проморолика свята від імені Миколая зазначено, що завтра гостей прийматиме святкове містечко з іграшками, ялинками та купою розваг, зокрема ковзанкою та каруселлю.