Макаренко Михайло

Макаренко Михайло

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Макаренко Михайло - український проросійський політик, соратник Юрія Бойка, доктор медичних наук, заслужений лікар України, депутат Київміськради VI скликання від "Партії регіонів" та VII скликання від партії "УДАР".

Місце народження

Михайло Макаренко народився 9 квітня 1950 року у місті Полонне, Хмельницька область.

Освіта

  • З 1968 до 1973 року Михайло Макаренко навчався у Київському медичному інституті за спеціалізацією "лікувальна справа".
  • Михайло Макаренко доктор медичних наук.
  • Заслужений лікар України.

Родина

  • Михайло Макаренко одружений з Тетяною Путієвою 1956 року народження.
  • Подружжя виховало доньку Катерину 1981 року.

Кар’єра

Одразу після завершення університету, у 1973 році, Михайло Макаренко почав працювати лікарем акушером-гінекологом в інтернатурі Шепетівської центральної райлікарні Хмельницького регіону.

У 1974 році Макаренко переїхав до Києва і став акушером-гінекологом клінічної лікарні № 8.

З 1981 до 1985 року Михайла був на посаді завідувача обсерваційного відділення Київського міського пологового будинку № 3.

У 1985 - 1986 роках Макаренко призначили на посаду головного лікаря Обласного Київського пологового будинку.

З 1986 року Михайло Макаренко був заввідділенням патології вагітних.

У 1997 році Макаренко став головний лікар Київського міського пологового будинку № 5.

У 1998 році Михайло вирішив почати політичну кар’єру. Він намагався пройти до Верховної Ради III скликання, як самовисуванець, округ №218.

З 1999 року Макаренко призначили на посаду головного позаштатного спеціаліста з акушерства та гінекології Департаменту охорони здоров'я міста Києва.

2008 року балотувався до Київської міської ради від "Партії регіонів". "Партія регіонів" - проросійська політична партія, на той час очільником був Віктор Янукович, також в склад входили: Микола Азаров, Сергій Тігіпко, Михайло Добкін, Сергій Льовочкін, Нестор Шуфрич та ще багато інших "регіоналів". Спонсорував їх олігарх Рінат Ахметов.

Макаренко Михайло (фото: сайт ОПЗЖ)

У той час став завідувачем кафедри акушерства і гінекології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

У 2010 році Михайла Макаренка обрали депутатом Київської обласної ради VI скликання від "Партії регіонів". Був головою комісії облради з питань охорони здоров'я материнства та дитинства.

У 2014 році Макаренка знову обрали депутатом Київської обласної ради VII скликання вже від партії "УДАР" - політична сила чинного мера Києва Віталія Кличка, напрямок якого створення європейських умов для всіх українців. Член постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

2015 року Михайло балотувався до Київської міськради восьмого скликання, "Опозиційний блок", за округом №101, але не пройшов. "Опозиційний блок" - проросійська політична партія, яку створили вихідці із "Партії регіонів" після Революції Гідності.

На президентських виборах 2019 року Макаренко Михайло був довіреною особою кандидата Юрія Бойка.

На парламентських виборах у 2019 році Михайла Макаренка обрали депутатом ВРУ IX скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя" номером 29 у списку. Заступник голови Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Макаренко Михайло (фото: сайт ОПЗЖ)

Скандали

Ходили чутки, що у 90-их роках швидке просунення по кар’єрних сходинках було не через талант лікаря, а завдяки тому, що Макаренко відкрив підпільне хірургічне відділення, що спеціалізувалось на вогнепальних пораненнях. Але цьому немає кримінальних підтверджень.

До того, всі дивуються с того, як у лікаря з його зарплатою може бути у власності великий житловий будинок в Софіївській Борщагівці Києво-Святошинського району Київської області площа якого 342 кв. м, квартира у столиці площею 68,4 кв. м та гараж на 90,6 квадрата. Ще декілька земельних ділянок: площею 841, 202 і 394 кв. Автомобіль Toyota Land Cruiser 100, 2004 року випуску, зараз така машина коштує приблизно 20 тисяч доларів.

Дата публікації: 25.05.2021
Дата останньої зміни: 23.09.2021