Кличко розповів, чому призначає людей Авакова на посади в КМДА

За словами мера Києва, основною причиною стали професійні якості
Кличко розповів, чому призначає людей Авакова на посади в КМДА
Андрій Крищенко Фото: УНІАН
5 Жовтня 2021, 12:33
читать на русском

Мер Києва Віталій Кличко розповів, чому призначив екскерівника столичної поліції Андрія Крищенка заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Офіційно заявляю: з Аваковим я розмовляв кілька місяців тому, ще до його звільнення. Призначення Крищенка на цю посаду з Аваковим не обговорювалося. Я зробив пропозицію Крищенку виходячи виключно з його професійних якостей. Оскільки забезпечення безпеки є одним із ключових завдань у місті. І впевнений, що на місцях цим повинні займатися професійні та досвідчені люди, компетентні експерти, - сказав мер в інтерв'ю РБК-Україна.

При цьому Кличко додав, що Крищенко є одним із компетентних професіоналів, і він показав це за час своєї роботи на посаді керівника київського главку. Саме з цієї причини йому зробили пропозицію обійняти посаду заступника у КМДА.

Нагадаємо, що 23 вересня мер Києва Віталій Кличко виніс на розгляд депутатів Київради питання про призначення заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень екскерівника поліції Києва Андрія Крищенка.

Читайте також наш матеріал: Команда Авакова повертається до влади - як їм вдалося

Читайте також