Погодилися на пропозицію Ілона Маска: акціонери Twitter схвалили продаж соцмережі

Це стало формальним завершенням спірної угоди
Погодилися на пропозицію Ілона Маска: акціонери Twitter схвалили продаж соцмережі
Маск Ілон (фото: Вікіпедія)
14 Вересня 2022, 08:35
читать на русском

У вівторок, 13 вересня, акціонери Twitter схвалили продаж компанії американському мільярдеру Ілону Маску за 44 млрд доларів.

Про це повідомили в The Washington Post.

Таким чином акціонери компанії Twitter погодилися на ціну 54,20 доларів за акцію, у результаті чого схвалили квітневу пропозицію Ілона Маска. Проте за день до цього одну акцію оцінювали в 42 долари.

Зміна ціни акцій та продаж компанії за 44 млрд доларів стало формальним завершенням спірної угоди.

Раніше Ілон Маск уклав угоду про купівлю компанії Twitter Inc за $44 мільярди, що передає контроль над однією з найбільших платформ соціальних медіа найбагатшій людині світу. Рада директорів соціальної мережі мікроблогів Twitter вже погодилася на пропозицію американського мільярдера Ілона Маска щодо придбання компанії за 44 мільярди доларів. 

Маск заявляв, що планує зробити Twitter платним. Зокрема "незначну" плату хочуть стягувати з комерційних і державних користувачів.

На початку травня 2022 року Маск призупинив угоду щодо покупки Twitter, поки чекає на результати підрахунку кількості фейкових та спамерських акаунтів. Після його заяви, акції Twitter обвалилися на 20%.

17 травня мільярдер публічно відмовився надати докази того, що кількості фейкових та спамерських акаунтів не перевищує 5% від загальної кількості користувачів.

У травні 2022 року мільярдер заявив, що знайшов кошти на придбання Twitter.

У липні стало відомо, що американський мільярдер Ілон Маск не купуватиме компанію Twitter.

Читайте також

1