Порошенко пропонує створити в Україні коаліцію опозиційних продемократичних сил

Про це лідер "Європейської солідарності" заявив на з`їзді своєї партії
Головне
Порошенко пропонує створити в Україні коаліцію опозиційних продемократичних сил
З`їзд “Євросолідарності” (Фото: Петро Порошенко Фейсбук)

Голова партії "Європейська солідарність", народний депутат України Петро Порошенко прагне створити в Україні коаліцію опозиційних продемократичних сил.

Про це Порошенко написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

З`їзді партії "Європейська солідарність" відбувався сьогодні, 7 червня у Києві просто неба на Арт-Заводі Платформа.

Виступаючи перед однопартійцями Порошенко зазначив, що створення продемократичної коаліції - головне завдання на найближчі два роки.

Треба, не тягнучи ковдру на себе, але об`єднавшись із нашими партнерами по демократичному колу, об`єднавши всі зусилля, сформувати потужну коаліцію опозиційних проєвропейських сил, яка поверне Україні професійну владу, - наголосив лідер "ЄС".

За його словами, це має врятувати країну від хаосу і некомпетентності, спричинених чинною владою.

Порошенко також додав, що вже пройшла майже половина президентського терміну Володимира Зеленського (досьє Володимира Зеленського), і люди могли зрозуміти, що з ”цього роя не вийде нічого”.

При цьому керівник ”ЄС” вважає, що більшість народу України не хоче, аби Зеленський ішов на другий строк.

Нагадаємо, народного депутата з фракції "Європейська Солідарность" Петра Порошенка викликали на допит до СБУ  як свідка в кримінальному провадженні за підозрою нардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака в скоєнні кримінальних злочинів за статтями "вчинення державної зради" і "замах на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Криму".

Читайте також