Президент затвердив Стратегію інформаційної безпеки України

Інформаційна політика Росії – це загроза для України та інших демократичних держав
Важливо
Президент затвердив Стратегію інформаційної безпеки України
Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua
29 Грудня 2021, 09:17
читать на русском

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 жовтня 2021 року "Про Стратегію інформаційної безпеки".

Глава держави підписав відповідний указ, який опубліковано на сайті ОП.

У документі зазначається, що інформаційна політика Росії – це загроза для України та інших демократичних держав, оскільки Росія спрямовує свої інформаційні операції на ключові демократичні інституції, зокрема вибори.

Крім того, документом визначаються стратегічні цілі та напрямки забезпечення інформаційної безпеки України. Зокрема, протидія дезінформації та інформаційним операціям Росії, забезпечення всебічного розвитку української культури та утвердження української громадянської ідентичності, підвищення рівня медіакультури та медіаграмотності суспільства.

Очікується, що виконання стратегії створить захищений інформаційний простір України, ефективне функціонування системи стратегічних комунікацій, здійснення ефективної протидії розповсюдженню незаконного контенту, забезпечення сталого процесу інформаційної реінтеграції громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, та поширення українського телерадіомовлення на територіях України.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України затвердив стратегію економічного розвитку Донецької та Луганської областей до 2030 року та її операційний план. Стратегія діятиме на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей, а після деокупації - по всьому Донбасу.

Читайте також

1