У президента виключили можливість запросити Путіна до Києва

Єрмак вважає некоректним запрошувати президента Росії до України
Головне
У президента виключили можливість запросити Путіна до Києва
Поїздка Зеленського на Донбас Фото: Офіс президента

В Офісі президента вважають некоректним запрошувати президента Росії Володимира Путіна до Києва.

Про це в інтерв'ю liga.net сказав керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

На запитання, чи готові запросити його до Києва, оскільки він відмовився від пропозиції зустрітися на Донбасі, Єрмак сказав:

Ні, я вважаю це некоректним.

Також Єрмак пояснив, чому Зеленський запропонував Путіну зустрітися на Донбасі.

За його словами, пропозиція президента Зеленського свідчить про те, що Україна готова до продовження переговорів.

І це важливо зробити там, де військовослужбовці України щодня захищають свою Батьківщину і ризикують життям. І подивитися в очі людям, які щодня ризикують життям. За нашою інформацією, останнім часом переважна кількість убитих українців – це жертви снайперів. Причому снайперів, які, за нашою інформацією, мають, зокрема, російське походження, - додав Єрмак.

Читайте також


Контекст. У квітні в Офісі президента України повідомили, що Зеленський досі не зміг поговорити зі своїм російським колегою Володимиром Путіним, щоб обговорити ескалацію конфлікту на сході України, попри подання відповідного запиту.

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що не бачив такого прохання про переговори "останніми днями" і не знає про те, що він нещодавно був надісланий.

Вночі 20 квітня президент України Володимир Зеленський звернувся до українців щодо ескалації військового конфлікту з Росією і запропонував президенту Росії Володимиру Путіну зустрітися на Донбасі, де йде війна.

У Кремлі відповіли на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі. Спікер Кремля Дмитро Пєсков сказав, що президент РФ знає про цю пропозицію і що для зустрічі Путіна і Зеленського потрібні передумови, яких президент РФ поки що не бачить.

22 квітня Путін заявив, що готовий прийняти Зеленського в Москві в будь-який зручний час, якщо він хоче обговорити двосторонні відносини.

23 квітня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху висловив бажання допомогти президентам України та Росії провести зустріч.

Читайте також наш матеріал: "Стадіон так стадіон-2", або "битва запрошень" Зеленського та Путіна

1