У Раді викрили ще одного "кнопкодава", який голосував за Шкарлета

Народний депутат на засіданні парламенту не був, але його картка проголосувала
У Раді викрили ще одного "кнопкодава", який голосував за Шкарлета
Фото: УНІАН
18 Лютого 2021, 13:56
читать на русском

У Верховній Раді України знайшли ще одного "кнопкодава", який підтримав призначення Сергія Шкарлета міністром освіти й науки України. Наразі триває досудове слідство.

Про це стало відомо під час звіту генеральної прокурорки України Ірини Венедіктової у Верховній Раді у четвер, 18 лютого.

У "Голосі" заявили, що народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Григорій Суркіс 17 грудня, коли парламент призначав Шкарлета міністром освіти, взагалі був відсутній на засіданні, проте його картка голосувала.

Венедіктова додала, що досудове розслідування та судовий процес в Україні - це тривала робота і швидких результатів не буде.

Читайте також

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада України проголосувала за призначення Сергія Шкарлета (досьє Сергія Шкарлета) міністром освіти й науки України. За призначення Шкарлета у залі вдалося зібрати рівно 226 голосів нардепів. Поки він після голосування зачитував присягу, йому кричали із зали "Ганьба!".

Народні депутати від партії "Європейська солідарність" вимагали на наступному засіданні Верховної Ради переголосування за кандидатуру міністра освіти Сергія Шкарлета.

18 січня стало відомо, що Офіс генерального прокурора відкрив кримінальну справу про кнопкодавство під час голосування за призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти та науки.

Голова фракції "Голос" у Верховній Раді Ярослав Железняк повідомив, що відео кнопкодавства, яке було одним із доказів у розслідуванні справи щодо голосування за призначення міністра освіти Сергія Шкарлета зникло.

Читайте більше у нашому матеріалі: Чи втримається Шкарлет у міністерському кріслі та чи покарають "кнопкодавів"

1