Велика Британія відправляє в Україну протитанкову зброю

До України також прибудуть 30 військових з елітних підрозділів UK
Головне
Велика Британія відправляє в Україну протитанкову зброю
Британський військовий літак С-17 розвантажує протитанкову зброю в Україні Фото: Sky News
21 Січня 2022, 10:47
читать на русском

Через побоювання російського вторгнення Велика Британія відправляє в Україну 30 військових з елітних підрозділів та 2000 одиниць протитанкової зброї.

Про це повідомляє Sky News.

Зазначається, що група з близько 30 британських військовослужбовців з елітних підрозділів (члени полку рейнджерів) прибула в Україну, щоб допомогти збройним силам навчитися використовувати нові протитанкові засоби, подаровані Великою Британією.

Протягом цього тижня в Україну доставлять близько 2000 протитанкових ракетних установок, - пише видання.

Їх доставляють британськими транспортними військовими літаками.

Раніше Велика Британія заявляла, що готова у разі потреби направити 600 військовослужбовців до України через побоювання ескалації з боку Росії.


Нагадаємо, наприкінці жовтня 2021 року видання Washington Post повідомило, що на українсько-російському кордоні відбувається посилення скупчення військової техніки та військовослужбовців з боку Росії. Видання повідомило, що останній раз таке скупчення військ на кордоні спостерігалося у квітні 2021 року.

Проте секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов назвав це свідомою дезінформацією.

Проте 10 листопада заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони України Руслан Демченко сказав, що на Україну насувається нова хвиля дестабілізації зі сторони Росії.

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний заявив, що у Збройних Силах України не виключають поширення військової агресії з боку Російської Федерації.

Цього ж дня президент Володимир Зеленський звернувся до громадян України та прокоментував ситуацію на кордонах країни.

Читайте також