Зеленський вимагає провести аудит тарифів по всій Україні

Йдеться про тарифи на опалення, побутовий газ і користування пасажирським транспортом
Головне
Зеленський вимагає провести аудит тарифів по всій Україні
Володимир Зеленський (фото: пресслужба Офісу президента)
19 Січня 2021, 21:34
читать на русском

Президент України Володимир Зеленський доручив заступнику керівника ОП Кирилу Тимошенку провести повний аудит тарифів в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Йдеться насамперед про тарифи на опалення, побутовий газ і користування пасажирським транспортом.

Глава держави доручає провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні роз'яснення від відповідних керівників на місцях по завищених тарифів і тарифної політики в цілому, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що окрему увагу слід приділити таким специфічним непрозорим "тарифним проєктам" окремих очільників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо.

Читайте також

Тим часом Кабінет міністрів України запропонував всім категоріям громадян можливість для істотного зниження ціни на газ і опалення.

Завданням всіх представників системи державної влади є робота в інтересах громадян. Нагадуємо, що якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням і спогадами в ЗМІ, а має конкретне вираження в платіжках, - зазначили в ОП.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр.

Зазначається, що така ціна (6,99 грн за кубометр - ред.) діятиме до завершення опалювального сезону або до завершення карантину. Відповідно постачальники не зможуть підіймати ціну вище за 6,99 грн за куб.

19 січня регулятор знизив граничний тариф на розподіл газу та встановив його на рівні 1,79 грн за кубометр.

Читайте більше у нашому матеріаліЗниження цін на газ: популізм та загроза співпраці з МВФ, чи гостра необхідність 

1